Viedtālruņiem draudzīgu mājaslapu nozīme

Lielākā daļa no mums ilgu laiku ir pazīstami, ka cilvēki visur arvien vairāk piekļūst internetam dažādās ierīcēs. Jau vairs nav droši pieņemt, ka jūsu uzņēmuma vietnes apmeklētājs izmantos tradicionālo galddatoru vai klēpjdatoru – ir lielas izredzes, ka viņa izmantos planšetdatoru vai rokas viedo tālruni.

Tradicionālās tīmekļa vietnes, pat tās, kas izstrādātas pirms dažiem gadiem, parasti netika formatētas mobilajam attēlam un neatbilst mūsdienu mūsdienu ierīcēm. Kaut arī dažas nozares ir ātri reaģējušas, pārejot savas uzņēmuma tīmekļa vietnes uz mobilajām ierīcēm piemērotiem formātiem, daudzi lēmumu pieņēmēji joprojām nezina, ka tas ir svarīgs jautājums, kas var ietekmēt viņu uzņēmējdarbību.

Šajā rakstā sniegta vispārīga informācija un galvenie apsvērumi par mobilo sakaru saderības svarīgumu vadošajiem darbiniekiem un mārketinga / sakaru darbiniekiem, kas ir piemērojami dažādās nozarēs. Tajā ietilpst arī Google mobilajām ierīcēm piemērots tests, kas jums nekavējoties paziņos, vai jūsu vietne ir saderīga ar mobilajām ierīcēm.
Kas ir ar mobilajām ierīcēm saistīta vietne?

Vispārīgi runājot, vietne ar mobilajām ierīcēm ir vietne, kuras mērķis ir pareizi attēlot mazākos ekrānos, piemēram, iPhone vai Android viedtālruņos, vai starpposma tabletes. Standarta darbvirsmas vietnes šajās ierīcēs neder, tāpēc, ka optimizēta vietne mobilajām ierīcēm pielāgojas mazākam ekrāna izmēram un formatē saturu un saskarni mobilā veidā, tostarp:

Lielāks, vieglāk lasāms teksts
Mobilajām ierīcēm piemērota navigācija
Pieskaršanās pogām un lapu elementi
Ātrāka lejupielādes ātrums

Kāpēc mobilā vietne ir svarīga vietne?

Ar arvien vairāk apmeklētāju, kas piekļūst jūsu uzņēmuma vietnei mobilajās ierīcēs, ir svarīgi pārliecināties, ka visiem jūsu apmeklētājiem ir pozitīva pieredze, neatkarīgi no tā, kāda veida ierīce viņi izmanto, lai tur nokļūtu. Ja jūsu vietne aizņem pārāk ilgu laiku, lai to lejupielādētu vai arī to nevar viegli izmantot mobilajā ierīcē, viņi var pārvietoties līdz konkurentam. Izmantojot mobilajām ierīcēm piemērotu vietni, ir pieejamas vairākas būtiskas priekšrocības:

Uzlabota meklēšanas redzamība
Uzlabota lietotāju pieredze
Palielināts svina paaudzes
Uzlabota zīmola identitāte

No 2015. gada 21. aprīļa Google mobilo meklēšanas rezultātos sāka priekšroku dod mobilajām ierīcēm optimizētām vietnēm (AKA “Mobilegeddon”). Ja pat neliela daļa no jūsu mērķa apmeklētājiem ir mobilajās ierīcēs, tas varētu būt ļoti nozīmīgs jūsu tiešsaistes redzamībai. Galu galā, jo labāka pieredze, ko varat nodrošināt saviem mobilajiem lietotājiem, jo ​​lielāka iespēja kļūt par jauniem uzņēmumiem. Jūs nekad nezināt, kur vai kad jūsu mērķa apmeklētājs ieradīsies jūsu vietnē, tāpēc ir svarīgi, lai jūsu vietne būtu gatava strādāt ar jebkuru ierīci, kuru tās varētu lietot neatkarīgi no to atrašanās vietas.
Kā es varu zināt, vai mūsu uzņēmuma vietne ir mobilizēta?

Vispārīgi runājot, jūs varēsiet noskaidrot, vai jūsu vietne ir mobilizēta, ja tā mērogojošs, lai parādītu saturu un navigāciju tādā veidā, kas ir optimizēts, lai lietotājs būtu draudzīgs mazākās ekrānos. Ja neesat pārliecināts, Google piedāvā mobilam draudzīgu testu, kas ļauj viegli pārbaudīt – vienkārši ievadiet savu URL, un Google jums pateiks, vai jūsu vietne neizdodas vai neiztur testu. Ja tas iet – jums ir laba forma; ja tas neizdosies, jums vajadzētu apsvērt, kā pārvērst jūsu vietni mobilā formātā ātrāk, nevis vēlāk.

Pārbaudi savas vietnes mobilo saderību ar Google>

Kas ir saistīts ar tīmekļa vietnes izveidi, kas paredzēta mobilajām ierīcēm?

Ja jūsu vietne pašlaik nav optimizēta mobilajām ierīcēm, to pārveidojot par mobilajām ierīcēm piemērotu formātu, tam būs nepieciešams zināms attīstības līmenis. Diemžēl nav vienkāršs slēdzis, kuru varat pagriezt, lai jūsu vietne tiktu uzreiz optimizēta mobilajām ierīcēm. Tomēr, ja jūsu pašreizējā vietne ir labi izstrādāta, labi kodēta un izmanto datubāzē balstītu satura pārvaldības sistēmu (CMS), process var būt tikpat vienkāršs kā esošo lapu veidņu atjaunināšana. Citos gadījumos jūsu vietnei var būt nepieciešama ievērojama attīstība, un tā būs jāpārveido kādā veidā. Jebkurā gadījumā jūs varat saglabāt savu esošo dizaina shēmu un saturu vai, ja jūs kādreiz esat domājis par pārveidošanu, apvienojot dizainparaugu ar jauninājumiem, kas ir piemēroti mobilajām ierīcēm, ir praktiska iespēja palielināt jūsu organizācijas visu tīmekļa klātbūtni vienā apvienotajā darbā .

Divas visbiežāk sastopamās pieejas mobilajām tīmekļa vietnēm ir vai nu izveidot atsevišķu mobilo vietni, kas optimizēta portatīvajām ierīcēm, vai izveidot savu galveno vietni, lai tā izmantotu “atsaucīgu dizainu”, kas mērogojams ar jebkuru ekrāna izmēru. Kaut arī var būt īpaši gadījumi, kad atsevišķai mobilajai vietnei ir jēga, reaģējošs dizains arvien vairāk kļūst par moderno standartu. Vienai vietnei, kas mērogojas visās ierīcēs – sākot no darbvirsmas līdz galddatoram un rokas ierīcei, var vairāk iesaistīties, lai attīstītu priekšplānā, taču laika gaitā viena videoklipa, nevis divu, uzlabota efektivitāte ir nenoliedzama.

Kāpēc veidot mājaslapu ar WordPress?

Bieži iesācēji jautā mums: kāpēc man vajadzētu izmantot WordPress? Vai mana vecā vietne nav pietiekami laba? Kāpēc man vajadzētu pāriet uz WordPress? Ja jūs uzdodat šos jautājumus, tad jūs esat īstajā vietā. Šajā rakstā ir apkopoti daži iemesli, kāpēc jums vajadzētu izmantot WordPress, kādā veidā jūs varat izmantot WordPress un kurš izmanto WordPress.

Cilvēki bieži pieļauj kļūdu, klasificējot WordPress kā tikai blogošanas platformu. Lai arī tas agrāk bija patiess, WordPress gadu gaitā ir kļuvis par daudzpusīgu satura vadības sistēmu (CMS). Lai gan jūs joprojām varat izmantot WordPress, lai izveidotu vienkāršu emuāru, tagad tas arī ļauj jums izveidot pilnībā funkcionējošas tīmekļa vietnes un mobilās lietojumprogrammas.

Labākā daļa no WordPress ir tā, ka to ir viegli lietot un pietiekami elastīgi, lai tikko kaut ko darītu. Tas ir galvenais iemesls, kāpēc WordPress ir kļuvis tik populārs. Saskaņā ar neseno aptauju, WordPress pilnvaro 22,5% no visām interneta vietnēm.

Pateicoties tā spēcīgajām funkcijām, daudzi top zīmoli izmanto WordPress, lai darbinātu savas mājas lapas, tostarp, bet ne tikai: Time Magazine, Google, Facebook, Sony, Disney, LinkedIn, The New York Times, CNN, eBay un daudz ko citu.

Apskatīsim, kāpēc jums vajadzētu izmantot WordPress.
WordPress ir brīva kā brīvībā

WordPress ir bezmaksas programmatūra, tas nozīmē, ka jums ir tiesības to lejupielādēt, instalēt, izmantot un modificēt. Jūs to varat izmantot, lai izveidotu jebkāda veida vietni. Tas ir arī atvērtā koda, kas nozīmē, ka programmatūras pirmkods ir pieejams jebkuram, kurš mācās, modificē un spēlē ar.

Pašlaik ir pieejami 2600 + WordPress tēmas un 31 000+ spraudņi ir pieejami bez maksas. Jūs varat to lejupielādēt, instalēt un izmantot jebkurā tīmekļa vietnē.

Lai palaistu WordPress, viss, kas jums nepieciešams, ir domēns un web hosting. Mēs iesakām izmantot Bluehost vai SiteGround, jo abas tās lietotājiem piedāvā bezmaksas domēnu un 50% no to hostinga cenām. Apskatiet mūsu ceļvedi par to, kāpēc ir bezmaksas WordPress?

Sakarā ar atvērtā koda raksturu, WordPress ir kopienas programmatūra. To uztur liela brīvprātīgo grupa, no kuras lielākā daļa ir WordPress konsultanti, kuri aktīvi interesējas par WordPress audzēšanu un uzturēšanu. Ikviens var palīdzēt WordPress, rakstot ielāpus, atbildot uz atbalsta jautājumiem, rakstot spraudņus, izveidot motīvus, tulkot WordPress un atjaunināt dokumentāciju.

Izmantojot WordPress, jūs kļūstat par šo awesome kopienas daļu. Jūs saņemat bezmaksas atbalstu no citiem kopienas locekļiem, lejupielādējat bezmaksas spraudņus un motīvus, un, kad jums ir maz pieredzes ar WordPress, jūs varat pat atgriezties pie kopienas.

WordPress ir viegli lietojams un iemācīts

WordPress lieto miljoniem cilvēku, un gandrīz katru dienu jauni cilvēki pievienojas WordPress kopienai, izveidojot savas pirmās WordPress darbināmās vietnes. Iemesls, kāpēc cilvēki ātri pielāgo WordPress, ir tāpēc, ka to ir diezgan viegli izmantot.

Mūsu mājas lapā WPBeginner ir t rakstus, kas rakstīti tieši iesācēju līmeņa WordPress lietotājiem. Mēs esam sīki izstrādāti soli pa solim par to, kā instalēt WordPress un simtiem citu WordPress pamācību.

Ja jūs vēlaties kādu pieredzējušu, lai iestatītu savu WordPress vietni, tad mūsu talantīgie darbinieki labprāt palīdzēs jums sākt darbu. Vislabākais ir tas, ka mēs piedāvājam bezmaksas WordPress Blog Setup pakalpojumu.

Ar jebkuru ar WordPress saistītu problēmu varat meklēt internetā vai meklēt mūsu arhīvos, un jūs noteikti atradīsiet palīdzību.
WordPress ir paplašināms, izmantojot tēmas un spraudņus

Lielākā daļa cilvēku, kuri izmanto WordPress, nav ne tīmekļa dizaineri, ne programmētāji. Patiesībā lielākā daļa cilvēku sāk izmantot WordPress bez jebkādām iepriekšējām zināšanām par tīmekļa vietņu izstrādi.

Iemesls, kāpēc WordPress ir tik ideāls kandidāts, ir tas, ka no tūkstošiem bezmaksas veidnes (motīvi) var izvēlēties, lai jūs varētu dot savai vietnei jebkādu izskatu, kādu vēlaties. Ir gandrīz viss WordPress tēma. Vai vēlaties fotografēt tēmu, žurnāla tēmu, portfolio tēmu vai e-komercijas izplatīšanas tēmu. Katrai mājaslapai ir pieejama ideāla tēma.

WordPress motīvus ir viegli pielāgot, jo daudziem no tiem ir savs opciju panelis, kas ļauj mainīt krāsas, augšupielādēt logotipu, mainīt fonu, izveidot skaistus slīdņus un veikt citas atdzist lietas ar jūsu vietni, nekad neuzrakstot nevienu kodu.

WordPress ir ļoti elastīgs, un to var paplašināt, izmantojot spraudņus. Tieši tāpat kā tēmām ir pieejami tūkstošiem bezmaksas un piemaksu spraudņu (kas ir spraudnis?). Ne tikai šie spraudņi var pievienot papildu funkcijas WordPress, ir daudz spraudņu, kas var pievienot pilnīgi jaunu platformu jūsu WordPress vietnei. Apskatiet spraudņus, kurus mēs izmantojam WPbeginner.

WordPress ir meklētājprogrammu draudzīgs

WordPress tiek rakstīts, izmantojot standarta atbilstības augstas kvalitātes kodu, un rada semantisku uzcenojumu, kas padara jūsu vietni par ļoti pievilcīgu meklētājprogrammās.

Ar dizainu WordPress ir ļoti SEO draudzīgs, un jūs varat padarīt to vēl draudzīgāku, izmantojot WordPress SEO spraudni. Lai jūs saprastu, kā uzlabot vietnes SEO, apskatiet mūsu WordPress SEO padomus iesācējiem.
WordPress ir viegli pārvaldāms

WordPress ir iebūvēts atjauninātājs, kas ļauj atjaunināt spraudņus un motīvus no sava WordPress administratora informācijas paneļa. Tā arī informē jūs, kad ir pieejama jauna WordPress versija, tādēļ jūs varat to atjaunināt, vienkārši noklikšķinot uz pogas. Jūs varat saglabāt visu savu WordPress saturu drošībā, izveidojot automātiskas regulāras WordPress rezerves kopijas.
WordPress ir drošs un drošs

WordPress ir izstrādāts, ņemot vērā drošību, tāpēc tiek uzskatīts, ka tas ir diezgan drošs un drošs, lai palaistu jebkuru vietni. Tomēr, tāpat kā reālajā pasaulē, internets var būt nenoteikta vieta.

Tur ir iebrucēji, kuri vēlas iegūt savas rokās tik daudz vietas, cik vien iespējams. Mūsu tīmekļa vietnēs mēs izmantojam Sucuri, lai uzraudzītu draudus drošībai, un mēs ļoti iesakām tos.
WordPress var apstrādāt dažādus multivides veidus

Izmantojot WordPress, jūs ne tikai ierobežojat teksta rakstīšanu. Tam ir iebūvēts atbalsts attēlu, audio un video satura apstrādei. Jūs varat izmantot arī dokumentu vai failu pārvaldībai.

WordPress atbalsta oEmbed iespējotas tīmekļa vietnes, kas nozīmē, ka varat ievietot YouTube videoklipus, Instagram fotoattēlus, Tweets un Soundcloud audio, vienkārši ielīmējot URL savā ziņojumā. Jūs pat varat ļaut saviem apmeklētājiem pievienot komentārus videoklipiem.
Kādi veidi, kā izmantot WordPress?

WordPress var izmantot daudzos dažādos veidos. Tas ir atvērts iespējām. Mūsu vietne nav emuārs, tā ir vairāk biznesa resursu vietne, un mēs to izmantojam WordPress. Jūs varat izmantot WordPress šādi:

Arcade
Emuārs
Satura vadības sistēma (CMS)
Galerija
Portfolio
Reitings Tīmekļa vietne
Iepirkšanās veikals
Video kolekcijas vietne
Dalības vietne

Ņemiet vērā, ka iepriekš minēti tikai daži piemēri tam, kā jūs varat izmantot WordPress. Lai uzzinātu, kā citi lielākie uzņēmumi izmanto WordPress, apmeklējiet WordPress Showcase

Mēs ceram, ka šis raksts atbildēja uz jūsu jautājumu par to, kāpēc jums vajadzētu izmantot WordPress. Labākais veids, kā izjust WordPress patieso spēku, ir tā izmantošana. Izmēģiniet to un informējiet mūs par to, ko jūs domājat.