Viedtālruņiem draudzīgu mājaslapu nozīme

Lielākā daļa no mums ilgu laiku ir pazīstami, ka cilvēki visur arvien vairāk piekļūst internetam dažādās ierīcēs. Jau vairs nav droši pieņemt, ka jūsu uzņēmuma vietnes apmeklētājs izmantos tradicionālo galddatoru vai klēpjdatoru – ir lielas izredzes, ka viņa izmantos planšetdatoru vai rokas viedo tālruni.

Tradicionālās tīmekļa vietnes, pat tās, kas izstrādātas pirms dažiem gadiem, parasti netika formatētas mobilajam attēlam un neatbilst mūsdienu mūsdienu ierīcēm. Kaut arī dažas nozares ir ātri reaģējušas, pārejot savas uzņēmuma tīmekļa vietnes uz mobilajām ierīcēm piemērotiem formātiem, daudzi lēmumu pieņēmēji joprojām nezina, ka tas ir svarīgs jautājums, kas var ietekmēt viņu uzņēmējdarbību.

Šajā rakstā sniegta vispārīga informācija un galvenie apsvērumi par mobilo sakaru saderības svarīgumu vadošajiem darbiniekiem un mārketinga / sakaru darbiniekiem, kas ir piemērojami dažādās nozarēs. Tajā ietilpst arī Google mobilajām ierīcēm piemērots tests, kas jums nekavējoties paziņos, vai jūsu vietne ir saderīga ar mobilajām ierīcēm.
Kas ir ar mobilajām ierīcēm saistīta vietne?

Vispārīgi runājot, vietne ar mobilajām ierīcēm ir vietne, kuras mērķis ir pareizi attēlot mazākos ekrānos, piemēram, iPhone vai Android viedtālruņos, vai starpposma tabletes. Standarta darbvirsmas vietnes šajās ierīcēs neder, tāpēc, ka optimizēta vietne mobilajām ierīcēm pielāgojas mazākam ekrāna izmēram un formatē saturu un saskarni mobilā veidā, tostarp:

Lielāks, vieglāk lasāms teksts
Mobilajām ierīcēm piemērota navigācija
Pieskaršanās pogām un lapu elementi
Ātrāka lejupielādes ātrums

Kāpēc mobilā vietne ir svarīga vietne?

Ar arvien vairāk apmeklētāju, kas piekļūst jūsu uzņēmuma vietnei mobilajās ierīcēs, ir svarīgi pārliecināties, ka visiem jūsu apmeklētājiem ir pozitīva pieredze, neatkarīgi no tā, kāda veida ierīce viņi izmanto, lai tur nokļūtu. Ja jūsu vietne aizņem pārāk ilgu laiku, lai to lejupielādētu vai arī to nevar viegli izmantot mobilajā ierīcē, viņi var pārvietoties līdz konkurentam. Izmantojot mobilajām ierīcēm piemērotu vietni, ir pieejamas vairākas būtiskas priekšrocības:

Uzlabota meklēšanas redzamība
Uzlabota lietotāju pieredze
Palielināts svina paaudzes
Uzlabota zīmola identitāte

No 2015. gada 21. aprīļa Google mobilo meklēšanas rezultātos sāka priekšroku dod mobilajām ierīcēm optimizētām vietnēm (AKA “Mobilegeddon”). Ja pat neliela daļa no jūsu mērķa apmeklētājiem ir mobilajās ierīcēs, tas varētu būt ļoti nozīmīgs jūsu tiešsaistes redzamībai. Galu galā, jo labāka pieredze, ko varat nodrošināt saviem mobilajiem lietotājiem, jo ​​lielāka iespēja kļūt par jauniem uzņēmumiem. Jūs nekad nezināt, kur vai kad jūsu mērķa apmeklētājs ieradīsies jūsu vietnē, tāpēc ir svarīgi, lai jūsu vietne būtu gatava strādāt ar jebkuru ierīci, kuru tās varētu lietot neatkarīgi no to atrašanās vietas.
Kā es varu zināt, vai mūsu uzņēmuma vietne ir mobilizēta?

Vispārīgi runājot, jūs varēsiet noskaidrot, vai jūsu vietne ir mobilizēta, ja tā mērogojošs, lai parādītu saturu un navigāciju tādā veidā, kas ir optimizēts, lai lietotājs būtu draudzīgs mazākās ekrānos. Ja neesat pārliecināts, Google piedāvā mobilam draudzīgu testu, kas ļauj viegli pārbaudīt – vienkārši ievadiet savu URL, un Google jums pateiks, vai jūsu vietne neizdodas vai neiztur testu. Ja tas iet – jums ir laba forma; ja tas neizdosies, jums vajadzētu apsvērt, kā pārvērst jūsu vietni mobilā formātā ātrāk, nevis vēlāk.

Pārbaudi savas vietnes mobilo saderību ar Google>

Kas ir saistīts ar tīmekļa vietnes izveidi, kas paredzēta mobilajām ierīcēm?

Ja jūsu vietne pašlaik nav optimizēta mobilajām ierīcēm, to pārveidojot par mobilajām ierīcēm piemērotu formātu, tam būs nepieciešams zināms attīstības līmenis. Diemžēl nav vienkāršs slēdzis, kuru varat pagriezt, lai jūsu vietne tiktu uzreiz optimizēta mobilajām ierīcēm. Tomēr, ja jūsu pašreizējā vietne ir labi izstrādāta, labi kodēta un izmanto datubāzē balstītu satura pārvaldības sistēmu (CMS), process var būt tikpat vienkāršs kā esošo lapu veidņu atjaunināšana. Citos gadījumos jūsu vietnei var būt nepieciešama ievērojama attīstība, un tā būs jāpārveido kādā veidā. Jebkurā gadījumā jūs varat saglabāt savu esošo dizaina shēmu un saturu vai, ja jūs kādreiz esat domājis par pārveidošanu, apvienojot dizainparaugu ar jauninājumiem, kas ir piemēroti mobilajām ierīcēm, ir praktiska iespēja palielināt jūsu organizācijas visu tīmekļa klātbūtni vienā apvienotajā darbā .

Divas visbiežāk sastopamās pieejas mobilajām tīmekļa vietnēm ir vai nu izveidot atsevišķu mobilo vietni, kas optimizēta portatīvajām ierīcēm, vai izveidot savu galveno vietni, lai tā izmantotu “atsaucīgu dizainu”, kas mērogojams ar jebkuru ekrāna izmēru. Kaut arī var būt īpaši gadījumi, kad atsevišķai mobilajai vietnei ir jēga, reaģējošs dizains arvien vairāk kļūst par moderno standartu. Vienai vietnei, kas mērogojas visās ierīcēs – sākot no darbvirsmas līdz galddatoram un rokas ierīcei, var vairāk iesaistīties, lai attīstītu priekšplānā, taču laika gaitā viena videoklipa, nevis divu, uzlabota efektivitāte ir nenoliedzama.

Artūrs Semjonovs Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.

Comments are closed.

Post Navigation