Kāpēc mājaslapas dizains ir svarīgs?

Vai jums šķiet, ka web dizains ir jābūt izolētam no jūsu mārketinga centieniem? Tas ir mīts, ko uzskata daudzi uzņēmumi, un tas varētu atkārtoti noteikt savu uzņēmējdarbību vairāk nekā viens. Tīmekļa dizains, kas noteikti ir svarīgs no estētiskā viedokļa, aptver daudz vairāk. No SEO un datplūsmas uz zīmolu un reklāmguvumu līmeni jūsu vietnes tīmekļa dizains ietekmē visu jūsu klātbūtni internetā.

Uzdod svarīgus jautājumus

Interneta dizainera Džozefs Putnam emuāra ziņojums tika apspriests par labas tīmekļa vietnes svarīgumu. Daudzi uzņēmumi un profesionāļi saprot, ka web dizains ir svarīgs, bet vai viņi patiešām zina, kāpēc? Putnam atradās apstrīdēts, kad klients jautāja, kāpēc šis elements bija tik svarīgs. Viņš piekrita, ka tas noteikti ir svarīgs, taču nevarēja sniegt pamatotu atbildi, kāpēc.

No turienes Putnam darīja to, ko kādai personai vajadzētu darīt, ja saskaras ar jautājumu, par kuru viņi nezina atbildi. Viņš izgāja un veica pētījumus, un, lai gan atklājumi nebija nekas pārsteidzošs, viņš vēlāk varēja labāk sniegt saviem klientiem atbildes.

Ir pienācis laiks pārtraukt norēķinus par seklām atbildēm un sākt analizēt faktus. Tīmekļa dizaina jautājumi – bet kāpēc? Un kāda veida ietekme ir uz citiem jūsu biznesa aspektiem?

Laba Web dizaina nozīme

Putna meklējumi noveda viņu pie pētījuma ar nosaukumu Tiešsaistes veselības aprūpes vietņu uzticība un neuzticība. Pētījuma mērķis bija noteikt, vai dažādi dizaina elementi un satura faktori ietekmēja uzticēšanos lietotājiem, kuri apmeklē veselības tīmekļa vietnes.

Visnopietnākais atklāsme bija tāds, ka dizaina elementi ir eksponenciāli daudz spēcīgāki nekā saturs, ņemot vērā neuzticēšanos. Ja viņiem lūdza raksturot, kāpēc viņi neticēja vietnei, 94 procenti no komentāriem bija tieši saistīti ar tīmekļa dizaina elementiem, savukārt tikai 6 procenti atsaucās uz konkrētu saturu. Lai gan pētījums bija vērsts uz veselības aprūpes vietām, šķiet praktiski, ka vieni un tie paši pamatprincipi tiks pārnesti uz citām nozarēm. Konkrēti, šeit ir daži elementi, kurus pētījuma dalībnieki norādīja uz vietnes neuzticēšanos:

Aizņemts vai sarežģīts izkārtojums
Uznirstošās reklāmas un aizraujošas reklāmas
Sīks drukāts, kas ir grūti lasāms
Uzmundrinošs web dizains / krāsu trūkums
Lēnās vietnes ievades un ielādes reizes

Saturs joprojām ir jautājumsWeb dizains var būt vissvarīgākais, bet saturs joprojām ir ļoti svarīgs. Ja šiem pašiem dalībniekiem tika lūgts norādīt iemeslus, kāpēc uzticamās konkrētās tīmekļa vietnes, saturam bija nozīme 83 procentos atbilžu. Dalībniekiem patika vietnes, kas bija informatīvas, atbilstošas, svaigas, skaidras un objektīvas. Tie īpaši patika, kad vietnēs tika sniegta informācija par vecumu un sniegtas atbildes uz bieži uzdotajiem jautājumiem.

Tālsatiksmes Web dizaina efekts

Gan saturs, gan tīmekļa dizains ir neticami svarīgi, un turklāt tie tiek veikti roku rokā. Bez kvalitātes dizaina jūsu apmeklētāji, visticamāk, neaizņems laiku, lai izlasītu saturu, ko esat ieguldījis. Saskaņā ar Darlila Stevensa (Darryl Stevens), tīmekļa vietnes dizaina un interneta mārketinga uzņēmuma digiTech izpilddirektoru Austinā, Teksasā, “Web dizains ir jāapskata caur visu jūsu biznesa objektīvu vai tas nokritīs līdzi. “Un, lai gan jūsu vietnes dizains jāatbalsta cilvēku acis, tas arī ietekmē citas jūsu uzņēmējdarbības jomas, it īpaši SEO, zīmolu un reklāmguvumu līmeni.

Web dizains-SEO saikne

Pievēršoties domēna tīmekļa dizains ar SEO, jums jādomā par ilgtermiņa. Dizaina tendences nāk un iet, bet jūsu zīmols un tiešsaistes klātbūtne ilgs daudz ilgāk. Pārāk daudz koncentrēšanās uz īslaicīgām dizaina tendencēm var būt problemātiska, bet jūs arī nevēlaties pilnībā ignorēt pašreizējos stilus.

Viena no jaunākajām tendencēm ir paralakses dizains vai dizains ar vienu lapu, kas, šķiet, turpinās pastāvīgi. Lietotāji patīk tāpēc, ka viņi var nepārtraukti ritināt saturu, bet vietņu īpašnieki to izvēlas, jo tas lietotājiem aizrauj. Tomēr neuzskatu, ka meklētājprogrammas ir paralakses fani. Noņemot tradicionālo vietnes struktūru, ko meklētājprogrammas izmanto, lai pārmeklētu, jūs paaugstināsiet acīmredzamus trauksmes signālus. Turklāt jūs izplata visu vietņu atslēgvārdu vērtību vienā URL. Paralaksa dizains mūsdienās var satraukt apmeklētājus, taču tas varētu negatīvi ietekmēt nākotni.

Spektra pretējā galā jums ir atsaucīgs web dizains. Meklējot meklētājprogrammas, kas veic mobilo sakaru meklējumus nākotnē, tie atalgos vietnes, kas iegulda atsaucīgu web dizainu. Tas ne tikai samazina risku, ka darbojas divas tīmekļa vietnes – tas nozīmē, ka jūs esat uzņēmies dublēt saturu, bet ir pierādīts, ka tā samazina atlēcienu līmeni.

Šie ir tikai daži piemēri tam, kā tīmekļa dizains tieši mijiedarbojas ar SEO, taču ir daudzi citi faktori, kas jāpatur prātā. No Flash daudzuma, kuru izmantojat HTML struktūrā, katra dizaina iezīme var ietekmēt jūsu meklēšanas klasifikāciju.

Brendings analīze Web dizaina kontekstā

Veidojot brendings tīmekļa dizaina ziņā, ir svarīga atšķirība. Jūsu vietnes dizains nav jūsu zīmols, bet tas ir viens no zīmola elementiem, kas palīdz veidot uzticību savai auditorijai.

Saskaņā ar pētnieku Jared M. Spool, brendings ir ieguldījums, kas laika gaitā pieaug, jo gala mērķis ir panākt, lai cilvēki varētu teikt: “Tas ir produkts vai pakalpojums, kuram uzticas.” Viņš apgalvo, ka “zīmoli ir uztvere” un “zīmola elementi, piemēram, vārdi, logotipi, tagu līnijas, preču zīmes un iepakojums ir saīsnes uz šiem uzskatiem. ”

Citi šajā nozarē piekritīs Spolai, jo patērētāji, protams, ir vērsti uz zīmoliem, kuriem viņi uzticas. Viņi, visticamāk, pērk, kad viņi korelē produktu ar augstu zīmola izturību. No tīmekļa dizaina perspektīvas ir skaidrs, ka izvēlētie dizaina elementi tieši ietekmēs jūsu vispārējo zīmola stratēģiju un tirgus pozīciju.

Kā Web dizains ietekmē reklāmguvumu līmeni

Visbeidzot, ir svarīgi saprast, kā tīmekļa dizains ietekmē reklāmguvumu līmeņus. Īpaši, jums vajadzētu pievērst uzmanību šādiem elementiem:

Navigācija Ir viegli saprast, kā navigācija un pieejamība attiecas uz reklāmguvumu līmeni. Tīmekļa vietnes, kas rada problēmas apmeklētājiem, visticamāk, zaudēs interesi, savukārt intuitīvā vietņu struktūra mudinās lietotājus turpināt pārlūkošanu.

Formulējums. Saskaņā ar ZippyCart.com infografiju, formulējums, ko izmantojat aicinājumā rīkoties, tieši ietekmē reklāmguvumu līmeņus. Konkrēti, tiek parādīts, ka, ieskaitot vārdu “bezmaksas”, lūdzot lietotājus reģistrēties vai lejupielādēt kaut ko, reklāmguvumi tiek palielināti par 4,2 procentiem.

Krāsa Daudzus gadus jūs varētu mācīties krāsu un uztveri, taču svarīgākais izskats ir tas, ka krāsa ir svarīga. Pētījumi liecina par lielu, sarkanu un treknrakstu, ir labs virsrakstiem, bet flotes palīdz attīstīt uzticības sajūtu, kad to lieto pogai ar aicinājumu uz darbību.

Bottom Line

Noslēgumā ir svarīgi, lai jūs saprastu pilnīgu tīmekļa dizaina ietekmi. Tā nav tikai priekšrocība vai neliela izvēle. No SEO un zīmolrades līdz reklāmguvumu līmenim un citur, jūsu vietnes tīmekļa dizainsi ir liela nozīme tam, kā patērētāji uztver jūsu zīmolu visur.