SEO pamata principi

Blogger konferences ir lielisks resurss man kā uzņēmējs. Jūlijā Ņujorkā tika uzņemti divi milzīgi emuāra notikumi – BlogHer un Blogger Bash, kur vairāk nekā 5000 emuāru autoru tikās, lai tiktos ar zīmolu pārstāvjiem, un piedalītos sesijās, lai uzlabotu viņu tiešsaistes iemaņas.

Sheryl Simonitis, Noodle tirdzniecības mārketinga viceprezidents, mērķa izglītības vietne, ir kopīgi ar dažiem SEO padomiem, kurus var izmantot jebkurš uzņēmējs. Sākotnējs ļauj vecākiem un studentiem pieņemt labākus izglītības lēmumus tādā vidē, kas ir pilnīgi objektīva, lai bērns un vecāks varētu atrast labākos resursus savām vajadzībām. Vecākiem ir jābūt iespējai atrast uzņēmumu tiešsaistes meklēšanā, tāpēc Noodle ir labi pārzina SEO un vienmēr to dara ar patērētāju prātā. Šī ideja jāievēro ikvienam uzņēmējam.

Pēc konferences es sekoju līdzi Simonitam, lai noskaidrotu galvenos SEO principus, kas izmaina daudzveidību un palielina ikviena uzņēmuma tīmekļa vietnes datplūsmu.
1. Atslēgvārdi

Kad jūs domājat par satura izveidi, zināt vārdus, kurus lietotāji izmanto, lai meklētu. Katra lapa ir jāveido, pamatojoties uz atslēgvārdiem, kas jums un jūsu uzņēmumam ir vissvarīgākie. Izpildi savu mājasdarbu. Kad veidojat savas tīmekļa vietnes lapas, izmantojiet vislabākos atslēgvārdus katrā ziņā.

Google palīdz jums ar jūsu atslēgvārdiem. Kad jūs sākat ievadīt Google meklēšanas joslu, tas sniedz jums ieteikumus par tautas vārdiem vai frāzēm, ko cilvēki izmanto meklēšanā. Ja vēlaties to izdarīt vēl vienu soli, varat izmantot rīku, kas tiek saukts par Google atslēgvārdu plānotāju, kurš pateiks populārus atslēgvārdus. Tas jums pateiks patieso skaitu, cik vidēji ikmēneša meklējumi notiek ar šiem atslēgvārdiem.
2. Attēlu tagi

Cilvēkiem ir attēli visā viņu tīmekļa vietnēs, un es vienmēr esmu pārsteigts, ka Emuāru autori nenosaka attēlus. Google indeksēšanas vietnēm ir jāsaprot, kāds ir attēls un kad tas ir jāiesniedz. Jums jānorāda jūsu attēli. Ja tā nav, Google nezina, kā identificēt attēlu.

WordPress programmā Yoast ir spraudnis, kas atgādina jums, ka iezīmē savus attēlus. Izmantojot tagus, uzņēmums Google zinās, kas ir attēls, kā to indeksēt, kur to saglabāt un kad tas tiek meklēts meklēšanā.

3. Meta apraksts

Pa labi zem meklēšanas vietnes URL ir teikums, kas kalpo kā meta apraksts. Šis ir svarīgs kopsavilkums, kurā cilvēki pastāsta, ko viņi iemācīsies lapā. Jūs vēlaties, lai tā būtu saistoša un patiesa, kā arī palīdzētu cilvēkiem klikšķināt un uzzināt vairāk. Izmantojiet tādus aicinošus vārdus kā “mācieties” un “apmeklējiet”, lai iesaistītu cilvēkus un iedrošinātu viņus noskaidrot, kāpēc informācija jūsu lapā ir viņiem svarīga.
4. Atpakaļsaišu veidi

Viena no lietām, kas tiek augstu vērtēta SEO, ir atpakaļsaišu veidi. Atpakaļsaiti ir ienākošās hipersaites no vienas tīmekļa lapas uz otru, citiem vārdiem sakot, cilvēki, kas saista jūsu vietni, jo viņi atrada vērtību, ko jūs sakāt. Turklāt jūs vēlaties iekļaut hipersaites, lai sniegtu lasītājiem noderīgāku informāciju un palīdzētu veidot attiecības ar citiem emuāru autoriem.

Pārliecinieties, ka saites papildina jūsu lasītāju dzīvi. Par rakstu nekad nevar būt pārāk daudz atpakaļsaišu. Jūs izveidosiet lielu datplūsmu, kas palīdzēs jums sasniegt rezultātus.

Šie ir padomi, kurus varat izmantot savā nākamajā emuāra ziņā, lai varētu palielināt vietnes datplūsmu un iegūt jaunus sekotājus vai klientus. Dodiet viņiem iespēju pamēģināt un redzēt, ko viņi var darīt jūsu biznesam.

Artūrs Semjonovs Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.

Comments are closed.

Post Navigation