Kāpēc veidot mājaslapu ar WordPress?

Bieži iesācēji jautā mums: kāpēc man vajadzētu izmantot WordPress? Vai mana vecā vietne nav pietiekami laba? Kāpēc man vajadzētu pāriet uz WordPress? Ja jūs uzdodat šos jautājumus, tad jūs esat īstajā vietā. Šajā rakstā ir apkopoti daži iemesli, kāpēc jums vajadzētu izmantot WordPress, kādā veidā jūs varat izmantot WordPress un kurš izmanto WordPress.

Cilvēki bieži pieļauj kļūdu, klasificējot WordPress kā tikai blogošanas platformu. Lai arī tas agrāk bija patiess, WordPress gadu gaitā ir kļuvis par daudzpusīgu satura vadības sistēmu (CMS). Lai gan jūs joprojām varat izmantot WordPress, lai izveidotu vienkāršu emuāru, tagad tas arī ļauj jums izveidot pilnībā funkcionējošas tīmekļa vietnes un mobilās lietojumprogrammas.

Labākā daļa no WordPress ir tā, ka to ir viegli lietot un pietiekami elastīgi, lai tikko kaut ko darītu. Tas ir galvenais iemesls, kāpēc WordPress ir kļuvis tik populārs. Saskaņā ar neseno aptauju, WordPress pilnvaro 22,5% no visām interneta vietnēm.

Pateicoties tā spēcīgajām funkcijām, daudzi top zīmoli izmanto WordPress, lai darbinātu savas mājas lapas, tostarp, bet ne tikai: Time Magazine, Google, Facebook, Sony, Disney, LinkedIn, The New York Times, CNN, eBay un daudz ko citu.

Apskatīsim, kāpēc jums vajadzētu izmantot WordPress.
WordPress ir brīva kā brīvībā

WordPress ir bezmaksas programmatūra, tas nozīmē, ka jums ir tiesības to lejupielādēt, instalēt, izmantot un modificēt. Jūs to varat izmantot, lai izveidotu jebkāda veida vietni. Tas ir arī atvērtā koda, kas nozīmē, ka programmatūras pirmkods ir pieejams jebkuram, kurš mācās, modificē un spēlē ar.

Pašlaik ir pieejami 2600 + WordPress tēmas un 31 000+ spraudņi ir pieejami bez maksas. Jūs varat to lejupielādēt, instalēt un izmantot jebkurā tīmekļa vietnē.

Lai palaistu WordPress, viss, kas jums nepieciešams, ir domēns un web hosting. Mēs iesakām izmantot Bluehost vai SiteGround, jo abas tās lietotājiem piedāvā bezmaksas domēnu un 50% no to hostinga cenām. Apskatiet mūsu ceļvedi par to, kāpēc ir bezmaksas WordPress?

Sakarā ar atvērtā koda raksturu, WordPress ir kopienas programmatūra. To uztur liela brīvprātīgo grupa, no kuras lielākā daļa ir WordPress konsultanti, kuri aktīvi interesējas par WordPress audzēšanu un uzturēšanu. Ikviens var palīdzēt WordPress, rakstot ielāpus, atbildot uz atbalsta jautājumiem, rakstot spraudņus, izveidot motīvus, tulkot WordPress un atjaunināt dokumentāciju.

Izmantojot WordPress, jūs kļūstat par šo awesome kopienas daļu. Jūs saņemat bezmaksas atbalstu no citiem kopienas locekļiem, lejupielādējat bezmaksas spraudņus un motīvus, un, kad jums ir maz pieredzes ar WordPress, jūs varat pat atgriezties pie kopienas.

WordPress ir viegli lietojams un iemācīts

WordPress lieto miljoniem cilvēku, un gandrīz katru dienu jauni cilvēki pievienojas WordPress kopienai, izveidojot savas pirmās WordPress darbināmās vietnes. Iemesls, kāpēc cilvēki ātri pielāgo WordPress, ir tāpēc, ka to ir diezgan viegli izmantot.

Mūsu mājas lapā WPBeginner ir t rakstus, kas rakstīti tieši iesācēju līmeņa WordPress lietotājiem. Mēs esam sīki izstrādāti soli pa solim par to, kā instalēt WordPress un simtiem citu WordPress pamācību.

Ja jūs vēlaties kādu pieredzējušu, lai iestatītu savu WordPress vietni, tad mūsu talantīgie darbinieki labprāt palīdzēs jums sākt darbu. Vislabākais ir tas, ka mēs piedāvājam bezmaksas WordPress Blog Setup pakalpojumu.

Ar jebkuru ar WordPress saistītu problēmu varat meklēt internetā vai meklēt mūsu arhīvos, un jūs noteikti atradīsiet palīdzību.
WordPress ir paplašināms, izmantojot tēmas un spraudņus

Lielākā daļa cilvēku, kuri izmanto WordPress, nav ne tīmekļa dizaineri, ne programmētāji. Patiesībā lielākā daļa cilvēku sāk izmantot WordPress bez jebkādām iepriekšējām zināšanām par tīmekļa vietņu izstrādi.

Iemesls, kāpēc WordPress ir tik ideāls kandidāts, ir tas, ka no tūkstošiem bezmaksas veidnes (motīvi) var izvēlēties, lai jūs varētu dot savai vietnei jebkādu izskatu, kādu vēlaties. Ir gandrīz viss WordPress tēma. Vai vēlaties fotografēt tēmu, žurnāla tēmu, portfolio tēmu vai e-komercijas izplatīšanas tēmu. Katrai mājaslapai ir pieejama ideāla tēma.

WordPress motīvus ir viegli pielāgot, jo daudziem no tiem ir savs opciju panelis, kas ļauj mainīt krāsas, augšupielādēt logotipu, mainīt fonu, izveidot skaistus slīdņus un veikt citas atdzist lietas ar jūsu vietni, nekad neuzrakstot nevienu kodu.

WordPress ir ļoti elastīgs, un to var paplašināt, izmantojot spraudņus. Tieši tāpat kā tēmām ir pieejami tūkstošiem bezmaksas un piemaksu spraudņu (kas ir spraudnis?). Ne tikai šie spraudņi var pievienot papildu funkcijas WordPress, ir daudz spraudņu, kas var pievienot pilnīgi jaunu platformu jūsu WordPress vietnei. Apskatiet spraudņus, kurus mēs izmantojam WPbeginner.

WordPress ir meklētājprogrammu draudzīgs

WordPress tiek rakstīts, izmantojot standarta atbilstības augstas kvalitātes kodu, un rada semantisku uzcenojumu, kas padara jūsu vietni par ļoti pievilcīgu meklētājprogrammās.

Ar dizainu WordPress ir ļoti SEO draudzīgs, un jūs varat padarīt to vēl draudzīgāku, izmantojot WordPress SEO spraudni. Lai jūs saprastu, kā uzlabot vietnes SEO, apskatiet mūsu WordPress SEO padomus iesācējiem.
WordPress ir viegli pārvaldāms

WordPress ir iebūvēts atjauninātājs, kas ļauj atjaunināt spraudņus un motīvus no sava WordPress administratora informācijas paneļa. Tā arī informē jūs, kad ir pieejama jauna WordPress versija, tādēļ jūs varat to atjaunināt, vienkārši noklikšķinot uz pogas. Jūs varat saglabāt visu savu WordPress saturu drošībā, izveidojot automātiskas regulāras WordPress rezerves kopijas.
WordPress ir drošs un drošs

WordPress ir izstrādāts, ņemot vērā drošību, tāpēc tiek uzskatīts, ka tas ir diezgan drošs un drošs, lai palaistu jebkuru vietni. Tomēr, tāpat kā reālajā pasaulē, internets var būt nenoteikta vieta.

Tur ir iebrucēji, kuri vēlas iegūt savas rokās tik daudz vietas, cik vien iespējams. Mūsu tīmekļa vietnēs mēs izmantojam Sucuri, lai uzraudzītu draudus drošībai, un mēs ļoti iesakām tos.
WordPress var apstrādāt dažādus multivides veidus

Izmantojot WordPress, jūs ne tikai ierobežojat teksta rakstīšanu. Tam ir iebūvēts atbalsts attēlu, audio un video satura apstrādei. Jūs varat izmantot arī dokumentu vai failu pārvaldībai.

WordPress atbalsta oEmbed iespējotas tīmekļa vietnes, kas nozīmē, ka varat ievietot YouTube videoklipus, Instagram fotoattēlus, Tweets un Soundcloud audio, vienkārši ielīmējot URL savā ziņojumā. Jūs pat varat ļaut saviem apmeklētājiem pievienot komentārus videoklipiem.
Kādi veidi, kā izmantot WordPress?

WordPress var izmantot daudzos dažādos veidos. Tas ir atvērts iespējām. Mūsu vietne nav emuārs, tā ir vairāk biznesa resursu vietne, un mēs to izmantojam WordPress. Jūs varat izmantot WordPress šādi:

Arcade
Emuārs
Satura vadības sistēma (CMS)
Galerija
Portfolio
Reitings Tīmekļa vietne
Iepirkšanās veikals
Video kolekcijas vietne
Dalības vietne

Ņemiet vērā, ka iepriekš minēti tikai daži piemēri tam, kā jūs varat izmantot WordPress. Lai uzzinātu, kā citi lielākie uzņēmumi izmanto WordPress, apmeklējiet WordPress Showcase

Mēs ceram, ka šis raksts atbildēja uz jūsu jautājumu par to, kāpēc jums vajadzētu izmantot WordPress. Labākais veids, kā izjust WordPress patieso spēku, ir tā izmantošana. Izmēģiniet to un informējiet mūs par to, ko jūs domājat.

Artūrs Semjonovs Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.

Comments are closed.

Post Navigation